«کوه‎نامه» وب‎سایت برگزیده «جشنواره کوه‎نوشته‎ها»

نوشته شده توسط : فرشید داوودی | تاریخ ارسال مطلب : .

 

روز جهانی کوهستان فرصتی بود تا انجمن کوه‎نوردان ایران همچون ادوار گذشته جشنواره دوسالانه کوه‎نوشته‎ها را برگزار کند و کتاب‎ها، مقاله‎ها، وبسایت‎ها و وبلاگ‎های برگزیده که  در عرصه کوه و کوه‎نوردی قلم زدند را معرفی کند.  در این میان وب‎سایت کوه‎نامه از طرف هیات داوران به عنوان وب‎سایت برگزیده معرفی و از آن تقدیر به عمل آمد. حسب وظیفه بر خود فرض می‎دانیم از «بنیاد محمدی‎فر» بانی این جشنواره، انجمن کوه‎نوردان ایران مجری، هیات داوران و دبیر آن عباس ثابتیان برای این انتخاب تشکر و قدردانی کنیم.

اما سخنی کوتاه با خوانندگان عزیز:

خوشحالیم که در حال حاضر به آن درجه از اعتبار در امر خبر رسانی رسیده‎ایم که بعضا خبرگزاری‎های معتبر فارسی زبان در خارج از کشور در ارائه اخبار حوزه کوهستان به استناد این وب‎سایت خبر رسانی می‎کنند. به عنوان نمونه استناد خبرگزاری «دویچه وله» در خصوص فوت زنده یاد «مهدی حبیبی»

اما این مهم میسر نشد جز با همکاری و همدلی دوستانی که در این سایت فعالیت داشته و دارند. این توفیق در امر اطلاع‎رسانی مرهون زحمات همکارانی غیر حرفه‎ای‎ست(شغلشان این نیست)  که  کار حرفه‎ای می کنند. اینجانب به عنوان نماینده این دوستان افتخار حضور در سِن و دریافت جایزه را داشتم؛ اما من نماینده  تیمی منسجم و دلسوز بودم که عاشقانه بی هیچ چشم‎داشتی از وقت و انرژی خود مایه می‎گذارند تا بتوانند در امر اطلاع‎رسانی کوهستان به سرعت و دقت عمل کنند و مجموع اخبار کوه‎نوردی و سایر رشته‎های مرتبط چه داخلی و چه خارجی را بر روی خروجی قرار دهند. بر خود لازم می‎دانم که تشکر و قدردانی فراون کنم از همکارانم در این سایت، همچون  «بهرام پور علی بابا»،«عزیز حبیبی»،«پریسا حسین زاده»،«طیبه طاهری»، «ری را جلیلیان» و «مینا قربانی»؛ همینطور دوستانی که سابق بر این همکاری‎ای با ما داشتند؛ همچون «لیلا صالحی» و زنده‎یاد «پرویز ستوده».

به واقع ما (تیم کوه‎نامه) نیامده‎ایم نامی از خود بر جای گذاریم؛ بل آمده‎ایم اثری هر چند کوچک اما مفید بر جای گذاریم.

 این انتخاب وظیفه ما را دشواتر و متعهد‎ترمان کرد.

 امید است بتوانیم با رفع اشکالات و تقویت  نقاط قوت و ایده‎های نو، پر توان‎تر از گذشته این راه را ادامه دهیم.

ارادتمند همه‎ی همکاران کوه‎نامه:فرشید داوودی

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

نظرات  

0 #5 سعيد ترنيان 1395-10-05 16:44
درود بر همگي ..خدا قوت ..تبريك فراوان
0 #4 عباس محمدی 1395-09-30 11:30
درود بر تیم کوه نامه

یک بار دیگر (جدا از هیات داوران، و به سهم شخص خودم) از دوستان کوه نامه ای به خاطر تلاش ارزنده شان در خبرسانی و انتشار تحلیل های مربوط به کوه نوردی و کوهستان، سپاسگزاری می کنم.
...................
کوه‎نامه: عرض سلام و ارادت جناب آقای محمدی! بی شک نظر لطف شما و سایر دوستان در این امر شامل حال ما شده است و زحمات شما چه در جامعه کوه‎نوردی وچه انجمن کوه‎نوردان و چه صیانت از محیط زیست بر کسی پوشیده نیست.
سپاس من و جمیع همکارانم را نسبت به این انتخاب پذیرا باشید.
باشد که بتوانیم شایسته این تقدیر باشیم و در امر اطلاع‎رسانی در آینده همت بیشتری کنیم.
0 #3 محسن سام دلیری 1395-09-25 01:41
تبریک به دوستان کوه نامه
0 #2 عباس ایلاقی 1395-09-24 19:56
سلام
از شما بابت زحمتی که در این راستا می کشید تشکر می کنم و امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید
+2 #1 طاهره افشاری 1395-09-23 09:19
تبریک و خداقوت به کوهنامه ای های عزیز و پرتلاش
کاری بس دشوار است در این غوغای دنیای مجازی ...
پاینده باشید.... :roll: