سال نو مبارک

نوشته شده توسط : فرشید داوودی | تاریخ ارسال مطلب : .

 

 

 

سال 95 ساعت‎های پایانی خود را طی می‎کند و یک سال دیگر از تلاش ما در وبسایت کوه‎نامه در عرصه اطلاع رسانی گذشت؛ با تمام ضعف‎ ها و قوت‎های آن. سالی که تیم کوه‎نامه در کنار سایر وبسایت‎ها و وبلاگ‎ها تلاش خود را در تحقق رسالت اطلاع رسانی انجام داد. سال 95 با تلخی‎ها و شادی‎های کوه‎نوردی سپری شد و امید داریم در سال جدید، شادکامی‎های کوه‎نوردی بیشتر و بیشتر شود.  

وبسایت کوه ‎نامه نیز در عرصه اطلاع‎رسانی و پوشش خبری رویدادهای کوه‎نوردی و صعودهای ورزشی چه  در اخبار داخلی و چه خارجی تمام اهتمام خود را به کار برد تا از این راه خدمتی هر چند کوچک به کوه‎نوردی کشور کرده باشد.

البته یقینا در این مهم بی نقص نبودیم اما تمامی تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در سال 96 بهتر و مفید تر کار کنیم و در این راه دست یاری به سوی تمامی صاحب قلمان دراز می‎کنیم تا با نقدها، نظرات و پیشنهادهای خود، در هر چه بهتر شدن یاریگرمان باشند.

موفقیت‎هایمان تقدیم جامعه کوه‎نوردی  بی هیچ چشمداشتی و ضعف‎هایمان را اذعان داریم و  بر ما ببخشید. هر چند گاهی این ضعف ها ارتباطی به ما نداشت مانند اشکالی که در بلاگفا ایجاد شد تا فید خوان نتواند وبلاگ‎هایی که در سرور بلاگفا فعالیت می‎کنند به روز رسانی کند اما تلاش داریم که این مشکل را حل کنیم.

در پایان این سال دگر باره جا دارد از تک تک همکاران عزیزم در وبسایت کوه‎نامه که خالصانه و عاشقانه زحمت کشیدند تشکر و قدردانی کنم. همکاران خوب و صمیمی چون   بهرام پور علی بابا، عزیز حبیبی، ری را(زهرا) جلیلیان، طیبه طاهری، مینا قربانی و همینطور همکارانی که در نیمه راه به دلیل گرفتاری از همکاری با ما بازماندند  و امید است که در سال آینده از فعالیت‎شان در وبسایت بهره مند شویم همچون پریسا حسین زاده  و لیلا صالحی.

امید است در سال 96 مجددا توفیق خدمتگزاری به جامعه کوه‎نوردی حاصل شود.

سال نو مبارک

با احترام

 فرشید داوودی 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

نظرات  

0 #1 عزیزاللهی 1396-01-01 18:19
خیلی خیلی دورتر ها فقط یک آشنا بودی،
جلوتر که آمدیم شدی رفیق،
بعدترها شدی رفیق فابریک
سالهای بعد، هم رفیق فابریک بودی، هم جیگر !!

سال 96 را یقین دارم یک صفت " استاد"ی باید بهش اضافه کنم.

. . . و تا سالهای بعد، استادی می مانی که رفیق جیگر است!!

..........................................


سال نو بر شما کوه نامه ای ها مبارک باد !!