نگاهی به نظر سنجی چهار ساله "فدراسیون کوه‎نوردی"

نوشته شده توسط : فرشید داوودی | تاریخ ارسال مطلب : .

 

دوشنبه بیستم آذرماه سالجاری انتخابات فدراسیون کوه‎نوردی و صعودهای ورزشی برگزار خواهد شد تا از میان سه کاندیدا یک نفر  برای چهار سال بر مسند ریاست فدراسیون کوه‎نوردی و صعودهای ورزشی تکیه زند.

 این دوره تعداد متقاضیان پست ریاست کمتر از دوره قبل بود  و شاید در دوره قبل به دلیل کنار رفتن محمود شعاعی، داوطلبان در یک فضای رقابتی برابر امکان رقابت با یکدیگر را داشتند  تا این که بخواهند این بار با رییس وقت فدراسیون رقابت کنند. کاندیداهای ریاست فدراسیون، "منصوره گرجی" نایب ریس حال حاضر و "هادی صابری" دبیر اسبق فدراسیون کوه‎نوردی هستند.

کوه‎نامه نظر سنجی‎ای در خصوص علمکرد چهار ساله فدراسیون کوه‎نوردی و صعودهای ورزشی به ریاست "رضا زارعی" انجام داد که از میان 198 شرکت کننده در این نظر سنجی، نتایج فوق به دست آمد.

اما حتی با این آمار که که بیش از 35 درصد از شرکت کنندگان معتقدند عملکرد فدراسیون کوه‎نوردی در زمان رضا زارعی ضعیف بوده ( از دید شرکت کنندگان در نظر سنجی) معهذا نگارنده شانس بسیار بیشتری برای انتخاب مجدد وی قائل است.

هر چند ضعف‎هایی بر عملکرد فدراسیون کوه نوردی وجود دارد و قطعا فقط دیکته نانوشته فاقد غلط است اما زارعی در این روزهای واپسین دوره فعلی خود تلاش دارد با انتشار آمارهای مختلف ضمن ارائه گزارشی از عملکرد چهار ساله خود در کانال تلگرامی فدراسیون تصویر روشن‎تری از خود و فدراسیون در چهار سال گذشته به رای دهندگان و جامعه کوه‎نوردی ارائه دهد.

امید است رضا زارعی در صورت انتخاب مجدد با آسیب شناسی عملکرد فدراسیون خود و استقبال بیشتر از نقطه نظرات منتقدان و طرح‎های نو و راه اندازی نظام پذیرش پیشنهادات و گشودن هر چه بیشتر درهای فدراسیون بر روی افراد خوشفکر و تزریق نیروهای فعال به بدنه فعلی نسبت به تقویت این فدراسیون اهتمام ورزیده و با بهره‎گیری از نظرات تمامی کارشناسان بتواند ضعف‎ها را به حداقل رسانده و گام‎های مثبت بیشتری برای ارتقای کوه‎نوردی کشور بردارد.

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

نظرات  

+1 #1 عزیزالهی 1396-09-18 07:57
در حالی که حدود چهار روز از حادثه سقوط بهمن در منطقه اشترانکوه می‌گذرد و تقریبا احتمال مرگ هشت کوهنورد مشهدی قطعی شده است، و کانال‌های تلگرامی مملو از اخبار مربوطه است ، هنوز در سایت کوه‌نامه - به عنوان پرمخاطب ترین رسانه اینترنتی جامعه کوهنوردی - اثری از هیچ خبری نیست!!
.............................

کوه نامه : اولین خبر حادثه بهمن منطقه اشترانکوه صبح روز جمعه منتشر شده است نه چهار روز پیش . قطعا انتشار اخبار درست و بدون حاشیه مناسب تر از دامن زدن به شایعات و اخبار غیر واقعی می باشد.
سپاس از شما بابت توجهی که به سایت کوه نامه دارید .